Інженер з організації експлуатації та ремонту - Одесса, Одесская область - вакансия 895057

Укрэнерго

Дата: 22.02.2021

Город: Одесса, Одесская область

Сфера деятельности: Производство, рабочие

Текст вакансии:

Запрошуємо інженера з організації експлуатації та ремонту групи супроводу проектів розвитку електричних підстанцій відділу експлуатації електричних підстанцій. Основні задачі
Аналіз загального технічного стану обладнання підстанцій енергосистеми та підготовка пропозицій до багаторічних перспективних планів розвитку електричних мереж, річних планів технічного переоснащення і реконструкції первинного обладнання підстанцій енергосистеми. Технічне обґрунтування необхідності заміни обладнання та обсягів робіт з заміни обладнання. Складання технічних завдань та технічних умов на реконструкцію, технічне переоснащення підстанцій енергосистеми в напрямку первинного обладнання. Розгляд проектів будівництва нових підстанцій та реконструкції і технічного переоснащення діючих підстанцій енергосистеми (у тому числі, нових приєднань споживачів до мереж енергосистеми). Участь в прийманні нового обладнання реконструйований, технічно переоснащених, або знову збудованих підстанцій енергосистеми (у тому числі, оцінка якості монтажу первинного обладнання та його конструкцій, перевірка виконавчої документації по змонтованому обладнанню).
Основні вимоги:
Повна вища технічна освіта (магістр, спеціаліст) з напрямку підготовки до експлуатації електричних станцій, підстанцій, або електричних мереж. Відповідальність, старанність, комунікабельність. Знання та вільне використання в роботі української мови. Відсутність пристрасті до алкогольних напоїв та наркотиків (при прийомі на роботу потрібно буде пройти наркологічний контроль). Задовільний стан здоров’я (при прийомі на роботу потрібно буде пройти медичну комісію). Обов’язково - наявність досвіду роботи на посаді пов’язаною з організацією експлуатації та ремонту обладнання високовольтних підстанцій або досвід з проектування електричних підстанцій 220 кВ та вище. Знання основних принципів роботи високовольтного обладнання підстанцій та організації його експлуатації. Базові знання технічної нормативної документації з напрямку улаштування та експлуатації електричних станцій, підстанцій (ПУЕ, ПТЕЕСіМ та інших НД). Знання ПК на рівні впевненого користувача (MS Office)
Умови:
Режим роботи Робочий час - Пн.- Чт. 8:00 – 17:00, Пт. 8:00 – 15:45; Обідня перерва - Пн.- Пт. 12:00 – 12 – 45. Відрядження іноді (не частіше 2 разів на місяць на 1-3 дні по області та 1 раз на 3 роки на 14 днів для підвищення кваліфікації).Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!