Обліковець в м'ясний цех - Киев - вакансия 895055

ООО ФОРА

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Секретариат и АХО

Текст вакансии:

Давай знайомитись! Ми успішно розвиваємось з 2002 року. Драйв — наш стиль життя, який народжує натхнення. Ми вдосконалюємось та вдосконалюємо, адже якість середовища навколо залежить від наших змін. Втілення інновацій робить нас лідерами. Ми успішні завдяки продуктивності нашої команди. Запрошуємо відповідального Обліковця приєднатися до команди нашого м’ясного цеху. Разом з нами ти будеш навчатися та розвиватися у команді однодумців. Ми гарантуємо:
ВИСОКУ і СТАБІЛЬНУ заробітну плату Допомогу з ЖИТЛОМ ОФІЦІЙНЕ працевлаштування Отримання ЗНАНЬ від досвідчених професіоналів Можливість ПРОФЕСІЙНОГО та КАР'ЄРНОГО зростання
В нашій команді Ви будете:
Працювати з 08.00 до 20.00 (7/7) Займатись введенням даних в ПК Готувати первинну документацію
Місце роботи: м. Київ, ДВРЗ, вул. Зрошувальна
Твоя кар'єра чекає на тебе! Приєднуйся до команди професіоналів! Потенційний кандидате! Ми розглядаємо відгуки на вакансії протягом 5 робочих днів. Якщо Ви не отримали відповіді на Ваше резюме впродовж цього часу — не засмучуйтесь :) Це означає, що наразі у нас немає відповідних вакансій, але ми зберегли Ваше резюме у нашій базі кадрового резерву, та якщо вакансія з’явиться у майбутньому — запропонуємо Вам її для розгляду.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!