Офіс-менеджер - Киев - вакансия 868848

Група компаній STV Group

Дата: 12.01.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Секретариат и АХО

Зарплата: 10000 грн / месяц

Текст вакансии:

Ми компанія «STVgroup» — національний дистриб’ютор товарів FMCG. Що ми робимо? Ми пов’язуємо наших постачальників і клієнтів найефективнішим способом, забезпечуючи кінцевому споживачу доступ до якісних товарів. Наша мета: Розвиток ефективного та якісного сервісу. Запрошуємо в свою команду Офіс-менеджера. Робота в STV group для тебе це:
Досвід роботи в масштабній компанії; Фінансова стабільність: винагорода регулярна та переглядається щороку; Навчальні, лідерські програми та функціональні конференції; Можливість побудувати кар'єру; Привітна, дружня та досвідчена команда.
Умови:

Графік роботи: 5-тиденний робочий тиждень (субота, неділя — вихідні). З 8:45—18:00 год.
Якщо ти маєш:
Досвід роботи на аналогічній посаді від 1-го року; Вищу освіту; Навички володіння офісним пакетом програм, 1С; Уважність в роботі з документами; Високий рівень відповідальності та самоорганізації; Володіння українською та російською мовами (усно, письмово); Пунктуальність, комунікабельність, небайдужість; Вміння самостійно вирішувати питання.
То цей функціонал для тебе:
Забезпечувати життєдіяльність офісу (закупівля канцтоварів, закупівля води, чаю, кави, госп. товарів, вирішення поточних побутових питань); Приймати і розподіляти кореспонденцію; Організовувати відрядження; Вести звітність по АГД; Бронювати готелі, купівля ЖД / авіаквитків.
Надсилай своє резюме.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!