Оператор контактного центру (вхідна лінія, консультування) - Харьков, Харьковская область - вакансия 869684

ПриватБанк

Дата: 13.01.2021

Город: Харьков, Харьковская область

Сфера деятельности: Секретариат и АХО

Зарплата: 9000 грн / месяц

Текст вакансии:

Ти наш ідеальний кандидат, якщо:
ти грамотно розмовляєш українською та російською маєш жагу до знань, легко пізнаєш нове досвід роботи - необов'язковий, ми навчимо усьому з нуля (навчання оплачує банк).
Які обов'язки?
Допомагати клієнтам: вирішувати їх фінансові питання, надавати інформацію про продукти та послуги.
Що ми пропонуємо:
Стабільну заробітну плату: постійна ставка і зрозуміла, прозора бонусна система. Виплачуємо тричі на місяць. Середній заробіток наших операторів складає 9 000 грн на місяць, а дохід кращих із них - 17 000 грн. Бонуси у подвійному тарифі за вечірню/нічну зміни. Зручний графік: 5/2, 2/2. Є можливість працювати з дому. Гарантоване кар'єрне зростання - усі менеджери CallCenter починали з позиції оператора. Комфортний офіс та кухню, обладнану всім необхідним. Веселі корпоративні івенти.
Ми прагнемо створювати робочі місця, які підтримують різноманітність та інклюзію. Приватбанк - це роботодавець, що надає рівні можливості. Ми не робимо дискримінації при найманні або просуванні по службі на основі раси, етнічної приналежності, статі / гендеру, сексуальної орієнтації, віку, інвалідності або статусу ветерана, або на будь-якій іншій основі або характеристиці, забороненій законодавством. Інклюзивні, справедливі дії та різноманітні перспективи є важливими для підтримання найкращої культури та доброчесності. Це одна з наших основних цінностей. Мрій і дій!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!