Продавець-консультант цифрової техніки (ТРЦ "Блокбастер") - Киев - вакансия 895690

MOYO

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Продажи и оптовая торговля

Текст вакансии:

Мережа магазинів техніки та електроніки у зв'язку з відкриттям нового магазину MOYO з радістю запрошує у свою команду продавця-консультанта (проспект Степана Бандери, 36). MOYO - це:
Надійний магазин електроніки та техніки; Компанія з офіційним працевлаштуванням з першого робочого дня; Драйвовий та дружній колектив; Місце приємних вражень, де кожен відвідувач отримує задоволення.
Тобі буде необхідно:
Зустрічати та обслуговувати клієнтів; Надавати консультацію клієнтам щодо товару; Забезпечувати наявність асортименту товару у магазині та актуальності цін; Виконувати план продажів магазину; Підтримувати чистоту робочого місця.
Твої особисті якості:
Комунікабельність. Активна життєва позиція. Здатність швидко навчатися. Бажання працювати і заробляти. Спрямованість на результат. Стресостійкість. Високий рівень відповідальності.
У MOYO ти отримаєш:
Повний соціальний пакет згідно КЗпП України (офіційне працевлаштування, оплачувані відпустки у розмірі 24 календарних днів, лікарняні та відрядження). Навчання за рахунок компанії (у нас налагоджена система польових тренерів на торгових точках, а також дистанційне навчання). Кар'єрний та професійний розвиток (95% наших директорів магазинів виросли в компанії з продавців-консультантів). Прозору систему оплати праці. Гнучкий графік роботи, 2/2 (10:00 - 22:00).
Ми вимогливі, водночас лояльні та надійні і цінуємо та навчаємо кожного співробітника. Чекаємо на твоє резюме та ласкаво просимо до команди професіоналів MOYO! Шановний кандидат, відправляючи своє резюме Ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!