Продавець непродовольчих товарів (м. Почайна) - Киев - вакансия 896091

Епіцентр К

Дата: 23.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Продажи и оптовая торговля

Зарплата: 10000 грн / месяц

Текст вакансии:

В команду національної мережі «Епіцентр К» запрошуємо продавця непродовольчих товарів за адресою: м.Київ, пр-т Степана Бандери, 11-А. Відділи та секції:
автотовари; металеві кріплення, фурнітура; побутова хімія; лако-фарбові матеріали; освітлення
Компанія пропонує:
стабільну заробітну плату (аванс+основна частина); офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку 24дн., оплачувані лікарняні; зручний графік роботи (позмінно); медичне обслуговування та харчування за кошти компанії; корпоративні заходи (відпочинок, свята); за кошти компанії спортивний зал; спеціальні знижки при купівлі товарів у мережі торгових центрів;
​ Ваші завдання:
надання кваліфікованих консультацій покупцям про товар; здійснення викладки товару, перевірка наявності та відповідності маркування та цінників на товарі; оформлення вітрин та стендів; підготовка товару до продажу.
​ Що для нас важливо:
досвід роботи від 1 року, як перевага; проактивність, доброзичливість, хороші комунікативні навички, уважність, відповідальність, націленість на професійний розвиток.
​Виникли питання або цікавлять подробиці? Надсилайте резюме! З повагою, команда HR «ЕпіцентрК» ЩОДНЯ ДУМАЄМО І ДБАЄМО ПРО ЛЮДЕЙКонтактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!