Промоутер - Киев - вакансия 895698

MOYO

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Маркетинг, реклама, PR

Зарплата: 10000 грн / месяц

Текст вакансии:

Мережа магазинів техніки та електроніки MOYO з радістю запрошує у свою команду промоутера. MOYO — це:
Надійний магазин електроніки та техніки; Компанія з офіційним працевлаштуванням з першого робочого дня; Драйвовий та дружній колектив; Місце приємних вражень, де кожен відвідувач отримує задоволення.
Тобі буде необхідно:
Гіперактивно залучати клієнтів неподалік наших магазинів; Зустрічати гостей магазинів; Направляти гостей до консультантів для консультацій; Брати участь в промоакціях і заходах.
Твої особисті якості:
Комунікабельність; Проактивність і позитивність; Вміння переконувати; Вміння розташувати людину до себе; Здатність швидко навчатися.
У MOYO ти отримаєш:
Повний соціальний пакет згідно КЗпП України (офіційне працевлаштування, оплачувані відпустки у розмірі 24 календарних днів, лікарняні та відрядження). Навчання за рахунок компанії (у нас налагоджена система польових тренерів на торгових точках, а також дистанційне навчання); Кар'єрний та професійний розвиток (95% наших директорів магазинів виросли в компанії з продавців-консультантів); Прозору систему оплати праці; Гнучкий графік роботи.
Ми вимогливі, водночас лояльні та надійні і цінуємо та навчаємо кожного співробітника. Чекаємо на твоє резюме та ласкаво просимо до команди професіоналів MOYO! Шановний кандидат, відправляючи своє резюме Ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!