Провідний економіст відділу аналізу і контролю - Киев - вакансия 895694

Укрэнерго

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Бухгалтерия и финансы

Текст вакансии:

Національна енергетична компанія «УКРЕНЕРГО» запрошує в свою команду Провідного економіста відділу аналізу і контролю. Основні задачі:
Управлінський облік витрат, факторний аналіз і оптимізація витрат. Участь у підготовці бюджетів, формування прогнозів витрат. Аналіз і контроль витрат на забезпечення роботи компанії, вкл. ремонти і кап. витрати (діяльність ВП 'Будівництво та ремонти') і сервісні адмін. витрати. Бюджетний контроль і підготовка управлінської звітності по даних напрямках Участь в автоматизації управлінського обліку витрат та бюджетного контролю витрат.
Основні вимоги:
Віща профільна освіта; Додаткова освіта / сертифікати: ACCA / CIMA - мають перевагу Досвід роботи провідним економістом, фін. аналітиком або контролером в провідних компаніях, або досвід в міжнародному аудиті чи консультуванні. Знання і досвід управлінського обліку витрат, аналізу і контролю собівартості. Значні навички і досвід фінансового аналізу в Excel, вкл. планування і аналіз витрат. Досвід побудови аналітичної управлінської звітності, вкл. планування, контроль і аналіз план-факт. Досвід контролю бюджетів по центрах фінансової відповідальності і статтях бюджету Досвід автоматизації звітності і контролінгу буде перевагою. Аналітика BI буде перевагою. Англійська - середня
Ми пропонуємо:
Офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка та інші соціальні гарантії передбачені КЗпП та Колективним договором Достойна оплату праці Можливість подальшого кар'єрного зростання
Якщо Вас зацікавила дана вакансія, та Ваша кандидатура відповідає вимогам, будь ласка, надсилайте резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати. Стандартний строк розгляду резюме - 14 днів. Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням. У випадку відкриття відповідної вакансії, ми запропонуємо Вам її для розгляду. Дякуємо Вам за увагу до Національної енергетичної компанії «Укренерго»!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!