Провідний інженер відділу з безпеки дорожнього руху - Киев - вакансия 743189

Дата: 07.11.2019

Город: Киев

Сфера деятельности: Авто - продажи и сервис

Текст вакансии:

Требования: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи в організації безпеки дорожнього руху - не менше 2-х років. Посвідчення водія категорії В, навички роботи на ПК на рівні досвідченого користувача, знання офісних програм.
 
Обязанности: Систематичний контроль за виконанням правил дорожнього руху та питань забезпечення безпеки руху. Ведення обліку дорожньо-транспортних пригод і порушень водіями правил дорожнього руху, аналіз обставин і причин їх виникнення, розробка та впровадження заходів щодо їх усунення. Участь у роботі  комісій з розгляду адміністративних порушень, допущених водіями підрозділу. Участь у проведенні службових розслідувань ДТП, які мали місце за участю автотранспортних засобів підприємства, з виїздом на місця їх виникнення, організація проведення в колективі розгляд цих подій і допущених водіями порушень правил дорожнього руху з метою запобігання їхньому виникненню. Взаємодія з відповідними підрозділами Національної поліції та представниками страхових компаній. Здійснення профілактичної роботи з запобігання дорожньо-транспортним пригодам та дотримання водіями правил безпечного перевезення пасажирів і вантажів. Ведення обліку і встановленої звітності з безпеки руху
 
Условия работы: Офіційне працевлаштування відповідно до чинного законодавства; офіційна та стабільна заробітна плата; всі соціальні гарантії відповідно чинного законодавства; медичне страхування; соціальні програми від профспілок; 5-ти денний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота, неділя)
 
Контактные данные:

Эта вакансия перенесена в архив и доступна только в информационных целяхЕсли вы квалифицированный специалист, владеющий английским языком, рекомендуем вам зарегистрироваться и разместить резюме на глобальном портале по поиску работы Empleos.io. Зарегистрироваться можно по этой ссылке. Прочитать подробнее о портале можно здесь.

Похожие вакансии