Провідний інженер з охорони праці та промислової безпеки - Киев - вакансия 895656

Укрэнерго

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Охрана, сфера безопасности

Текст вакансии:

Національна енергетична компанія «Укренерго» запрошує в свою команду Провідного інженера з охорони праці та промислової безпеки. Основні задачі:
Створення належних, безпечних і здорових умов праці, підвищення рівня промислової безпеки шляхом забезпечення контролю за станом охорони праці та промислової безпеки на виробництві. Проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих та небезпечних факторів. Участь у розслідуванні нещасних випадків, професійних захворювань, пожеж та надзвичайних ситуацій на виробництві, що трапились при виконанні робіт з працівниками структурного підрозділу ВП 'Будівництво і ремонт'.
Вимоги:
Вища освіта за спеціальністю 'Електротехнічні системи електроспоживання' (освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціаліст, бакалавр). Програмне забезпечення Microsoft Office:
програмне забезпечення тренажерів для навчання з охорони праці; автоекзаменатор.
Стаж роботи у сфері охорони праці на посаді інженера з охорони праці не менше одного року. Знання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки. Знання структури, розуміння принципів складання і виконання договорів. Відповідальність, уважність, вміння працювати в команді, орієнтованість на результат. Відрядження - орієнтовно раз на місяць на 2-3 дні.
Ми пропонуємо:
Офіційне працевлаштування (оплачувана відпустка/ лікарняні) П'ятиденний робочий тиждень з 2-ма вихідними (субота, неділя) Інші соціальні гарантії, передбачені КЗпП та Колективним договором Навчання і вдосконалення знань за рахунок компанії Просимо надсилати розгорнуті резюме із зазначенням назви вакансії та бажаного рівня заробітної плати.
Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних НЕК «Укренерго» у рамках чинного законодавства України. Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв'язок за результатами розгляду на вакансію надається протягом двох тижнів в разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!