Провідний інженер з експлуатації транспортних засобів - Киев - вакансия 946308

Укрэнерго

Дата: 01.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Авто - продажи и сервис

Текст вакансии:

Національна енергетична компанія «Укренерго» запрошує в свою команду Провідного інженера з експлуатації транспортних засобів. Основні задачі:
Розроблення заходів по забезпеченню безпеки дорожнього руху для водіїв автотранспортних засобів Проведення аналізу стану аварійності, причин та обставин скоєння дорожньо-транспортних пригод, порушення ПДР Проведення стажування водіїв автотранспортних засобів Проведення інструктажі з безпеки дорожнього руху Підготовка графіків перевірки знань інструкцій з охорони праці, пожежної безпекита експлуатації персоналу відділу Супроводження договорів страхуванняВзаємодія зі страховими компаніями від моменту ДТП до отримання страхового відшкодування Підготовка технічних завдань на закупівлю послуг зі страхування автотранспорту Організація своєчасного проходження медоглядів працівниками відділу Підготовка проектів довідок, листів, наказів та іншої кореспонденції Взаємодія з органами МВС, військкоматом Виїзди на ДТП, координація дій на місці ДТП
Вимоги:
Вища освіта Знання ПК на рівні впевненого користувача. Досвід за напрямком в сфері експлуатації автотранспорту від 2-х років. Активність, комунікабельність, енергійність, надійність, стресостійкість, уважність, вміння працювати з великим об'ємом інформації. Знання наказів, інструкцій та інших настановчих і нормативних матеріалів у галузі автотранспорту (ПДР, закони України в області транспорту і безпеки на транспорті, експлуатації автотранспорту тощо) Доброзичливість, комунікабельність, старанність, акуратність, самодисципліна, організованість, здатність до навчання, толерантність, пунктуальність, порядність, відповідальність, цілеспрямованість, працьовитість, вміння працювати в команді.
Ми пропонуємо:
Офіційне працевлаштування (оплачувана відпустка/ лікарняні) П’ятиденний робочий тиждень з 2-ма вихідними (субота, неділя) Інші соціальні гарантії, передбачені КЗпП та Колективним договором Навчання і вдосконалення знань за рахунок компанії
Просимо надсилати розгорнуті резюме із зазначенням назви вакансії та бажаного рівня заробітної плати. Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних НЕК «Укренерго» у рамках чинного законодавства України. Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв’язок за результатами розгляду на вакансію надається протягом двох тижнів в разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням. В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади. Дякуємо Вам за увагу до Національної енергетичної компанії «Укренерго»!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!