Провідний юрисконсульт - Киев - вакансия 946482

АО ТАСКОМБАНК

Дата: 03.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Юриспруденция

Текст вакансии:

ТАСКОМБАНК — це надійний універсальний комерційний банк з українським капіталом! ТАСКОМБАНК — це 31 рік успішного бізнесу в Україні. Робота в ТАСКОМБАНКу — це виклик, стрімке професійне зростання, зосередженість на результаті та впевненість у майбутньому. МИ — фінансове серце промислової Групи «ТАС», однієї з найбільших бюджетоутворюючих інвестиційно-фінансових груп нашої країни. Наші цінності: Чесність, Відкритість, Динаміка, Розвиток, Довгострокові відносини, Сучасні технології. Запрошуємо до команди Провідного юрисконсульта супроводження активних операцій банку. Основні вимоги:
вища юридична освіта; досвід від 2 років роботи в юридичній службі Банку - обов'язково; досвід супроводження активних операцій; відповідальність, порядність; вміння швидко аналізувати і виконувати поставлені завдання.
Ключові задачі:
підготовка юридичних висновків щодо можливості здійснення кредитної операції та оформлення забезпечення (правовий аналіз установчих та реєстраційних документів, перевірка повноважень представників, можливість оформлення в забезпечення майна); погодження договорів по кредитним операціям; участь в реалізації кредитних проектів клієнтів сегменту корпоративного бізнесу.
Що ми пропонуємо:
офіційне працевлаштування з першого робочого дня; графік роботи: с 09:00 до 18:00, с ПН-ПТ; соціальні гарантії згідно КЗпП України, у тому числі повністю офіційний дохід, лікарняні і 24+4 днів оплачуваної відпустки; після випробувального терміну сплату 50% полісу медичного страхування ДМС; можливість реалізувати себе у системній компанії, застосувати набутий досвід та зініціювати зміни, професійне зростання, цікаві проекти, навчання та розвиток; сучасні корпоративні заходи та приємні подарунки.
Дякуємо за проявлений інтерес до вакансії. Ми впевнені, що найкраще — завжди попереду! Постійно вдосконалюємося та прагнемо більшого! Віримо — разом ми зможемо Все! Надсилайте резюме і обов’язково вказуйте фінансові очікування! Якщо ваші побажання та наші умови співпадають — чекайте на дзвінок менеджера! Ми знаємо, що талановиті кадри є великою цінністю, тому формуємо базу потенційних кандидатів і, якщо Вам не відповіли впродовж 10 днів, знайте — Ваше резюме включено до конкурсного листа вакансії.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!