Репетитор англійської мови - Киев, Киев - резюме 3389


Козак Катерина Романівна

Дата: 14.04.2019

Город: Киев, Киев

Сфера деятельности: Образование и наука

Желаемая зарплата: 200 грн / час

Опыт работы (лет): 2

Образование: Незаконченное высшее

Текст резюме:

Вітаю! Я — Катя і я тут, щоб допомогти Вам або Вашій дитині почати вивчати або ж поглибити свої знання з англійської мови.

Студентка 2 курсу Інституту філології КНУ імені Шевченка, спеціальність "англійська мова, нідерландська, шведська філологія". Люблю працювати з дітьми, легко знаходжу спільну мову, доступно пояснюю матеріал. Практикувала мову за кордоном (досвід працівника наглядача й гіда в музеї в Швеції, а також волонтерська діяльність). Досвід роботи репетитором - 1 рік (індивідуальні заняття - викладання англійської, а також допомога зі шкільними предметами).


Будучи в ролі викладача, мені дуже важливо бачити інтерес у вивченні мови, тому завжди стараюся знаходити індивідуальний підхід, незвичні завдання з тематиками, які до душі саме учню. Проводжу заняття за спеціальними сучасними методиками, індивідуально розробляю план занять, враховуючи при цьому рівень володіння мовою на даному етапі, вікові дані і поставлені цілі. Комбіную різні підходи, використовую відео, презентації, подкасти та багато інших матеріалів.

Особисті якості: комунікабельність, толерантність, пунктуальність, ініціативність та працелюбність.

Серед завдань та цілей викладанння:

— усунення "прогалин" в граматиці
— розширення словникового запасу
— вироблення правильної вимови
— систематизація знань.

Допомога з домашнім завданням, есе та перекладами. Акцент на усному мовленні і сприйнятті мови.
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные резюме, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Похожие резюме