Ретушер - Киев - вакансия 719600

Дата: 16.08.2019

Город: Киев

Сфера деятельности: Дизайнеры, иллюстраторы

Зарплата: 12000 грн / месяц

Текст вакансии:

Компанія ERC запрошує на роботу ретушера.
 
Компанія ERC - професійний дистрибутор в Україні з 1995 року з власними методами розвитку та підтримки каналу, сервісом до- та після- продажів.
 
ERC невпинно продовжує розвиток дистрибуції, розпочавши з електроніки, комп'ютерної та офісної техніки. Зараз до електроніки та комп'ютерної техніки додано електрику, побутову техніку, телевізори, сучасні трендові товари електроніки та товари з новітніх сегментів електротранспорту, роботехніки, 3D принтерів, дитячих іграшок.
 
ERC просуває передові технології та піклується про довгострокові партнерські відносини із провідними світовими виробниками, а також з компаніями-початківцями. Укладено офіційні дистриб'юторські контракти (деякі з них є ексклюзивними) на продаж устаткування та послуг з впевненими світовими лідерами у різних сегментах або перспективними постачальниками трендових, новітніх, проте якісних за виконанням, рішень/
 
Ми запрошуємо до співпраці молодих спеціалістів, випускників ВИШів та фахівців з досвідом. Можна почати кар'єру та з успіхом її продовжити, вдосконалюючи досвід, та відшукуючи правильний фах. Запрошуємо до співбесіди студентів старших курсів або випускників ВИШів аби заздалегідь визначити подальший шлях, будемо вітати й визнаних досвідчених майстрів своєї справи.
 
Вимоги:
- професійний рівень роботи в Photoshop, Lightroom;
- досвід роботи ретушером предметної фотографії (обробка блікуючих, глянцевих поверхонь, білого на білому, чорного на чорному, фотомонтаж);
- відповідальне ставлення до роботи;
- увага до деталей, захопленість справою, бажання розвиватися;
- Приклади робіт до / після (обов'язково предметна фотографія).
 
Умови роботи:
 
- гідна оплата роботи (12 000 грн.)
- офіційне працевлаштування;
- медичне страхування;
- корпоративні обіди;
- трансфер від та до м. Оболонь;
- оплачувані відпустки та лікарняні;
- молодий і творчий колектив, різнопланові та цікаві задачі, всі інструменти для реалізації власних ідей.
 
 
Контактные данные:

Эта вакансия перенесена в архив и доступна только в информационных целяхЕсли вы квалифицированный специалист, владеющий английским языком, рекомендуем вам зарегистрироваться и разместить резюме на глобальном портале по поиску работы Empleos.io. Зарегистрироваться можно по этой ссылке. Прочитать подробнее о портале можно здесь.

Похожие вакансии