Секретар суду Шевченківського району - Киев - вакансия 825129

ТЕХНОмебель

Дата: 17.10.2020

Город: Киев

Сфера деятельности: Секретариат и АХО

Зарплата: 10600 грн / месяц

Текст вакансии:

ВАКАНСІЯ СЕКРЕТАРЯ СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДІ м. КИЄВА (Дегтярівська, 31 а)
 
Шевченківський районний суд м.Києва запрошує на стажування для заміщення вакантних посад секретаря судового засідання.
 
Секретарем судового засідання може бути громадянин України, який має вищу освіту ступеня не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за спеціальністю «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність» і вільно володіє державною мовою.
 
За підсумками 2018 року середня заробітна плата секретаря судового засідання становила 10600 грн. Не враховано, також річну премію, яка переваіщувала місячну зарплатню. Крім того, за статистичними даними більшість нинішніх суддів починали кар'єру саме з секретарів (помічників) суду.
 
Завдання та обов'язки
 
- Здійснює судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні судді; оформлює заявки до органів внутрішніх справ, адміністрації місць попереднього ув'язнення про доставку до суду затриманих та підсудних осіб.
- Здійснює оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду.
- Перевіряє наявність і з'ясовує причини відсутності осіб, яких викликано до суду, і доповідає про це головуючому судді.
- Здійснює перевірку осіб, які викликані в судове засідання, та зазначає на повістках час перебування в суді.
- Забезпечує фіксування судового засідання технічними засобами згідно з Інструкцією про порядок фіксування судового процесу технічними засобами та відеоконференцзв'язок.
- Веде журнал судового засідання, протокол судового засідання.
- Виготовляє копії судових рішень та інших документів у справах, які знаходяться в провадженні судді.
- Здійснює заходи щодо вручення копії вироку засудженому або виправданому відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу України.
- Оформлює та вручає копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи.
- Здійснює оформлення для направлення копії судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично не були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи.
- Готує виконавчі листи у справах, за якими передбачено негайне виконання.
- Щоденно підписується та забирає (приймає) у відділі документального обігу, контролю та забезпечення розгляду звернень громадян (канцелярія) зареєстровану кореспонденцію та документи, які надійшли на ім'я судді.
- Здійснює своєчасне надання до відділу кадрової роботи та управління персоналом довідок та табелів про участь присяжних в судових засіданнях за відповідний місяць, в якому відбувається розгляд справи за їх участю, не пізніше першого робочого дня місяця, наступного за звітним.
- Оформлює матеріали судових справ і здійснює передачу справ до відділу суду.
- Виконує дії, передбачені наказом керівника апарату суду про визначення прав користувачів автоматизованої системи документообігу суду.
- Виконує інші доручення судді, керівника апарату суду, що стосуються організації розгляду судових справ та дотримання вимог документообігу.
 
Більш детальну інформацію щодо зайняття вакантної посади помічника судді можна отримати за тел. 067-4452015.
 
 
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!