Слюсар КВІПіА (Борщагівка) - Киев - вакансия 896089

ООО АБЕТОН

Дата: 23.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Недвижимость

Текст вакансии:

ТОВ «АБЕТОН» —один з провідних виробників залізобетонних виробів для підземного будівництва запрошує в команду слюсаря КВіПіА Вимоги:
професійна технічна освіта; знати вимоги, стандарти, інструкції і методики перевірок вимірювальних приладів та приборів; знати будову, взаємодію складних приладів, технологічний процес їх складання; знати блок-схеми і принципові схеми приладів, правила експлуатації; знати будову, призначення, технічні характеристики, правила експлуатації використовуваних засобів.
Обов’язки:
ремонт, регулювання, монтаж, випробування, наладка вимірювальних приладів, автоматичної і електронної апаратури; перевірка приладів всіх типів і систем; перевірка установок для вимірювання параметрів електронних, напівпровідникових приладів, інтегральних і логічних схем; виявлення та усунення неполадок в роботі апаратури; визначення ступеня зносу деталей і вузлів.
Пропонуємо:
Конкурентну заробітну платню та вчасну її виплату Офіційне працевлаштування Соціальні гарантії згідно КзПП Місце роботи: м. Київ, Південна Борщагівка, вул. Якутська, 5.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!