Спеціаліст Черкаської місцевої прокуратури - Черкассы, Черкасская область - вакансия 842946

Нова державна служба України

Дата: 20.11.2020

Город: Черкассы, Черкасская область

Сфера деятельности: Другое

Зарплата: 4390 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта вища освіта не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
Досвід роботи не потребує
Володіння державною
мовою вільне володіння державною мовою

 
 
Посадові обов'язки
- забезпечення роботи приймальні керівника місцевої прокуратури;
- реєстрація телефонних повідомлень з подальшою доповіддю керівнику місцевої прокуратури;
- здійснення прийому документі та звернень громадян, які надходять на електронну адресу місцевої прокуратури, забезпечення ведення книг обліку;
- забезпечення реєстрації вхідної, вихідної кореспонденції за позовами прокурорів місцевої прокуратури;
- - формування наглядових проваджень за позовами прокурорів місцевої прокуратури, забезпечення електронного ведення електронного провадження .
- здійснення в електронній системі документообігу органів прокуратури ІС «СЕД» реєстрації повідомлень про слухання цивільних та адміністративних справ в судах, передача працівникам місцевої прокуратури для виконання.
- - ведення обліку документів що надходять до місцевої прокуратури та відправлення факсимільним зв’язком. Здійснення своєчасної передачі вхідних документів для подальшого розгляду працівниками прокуратури та відправлення вихідних документів факсом за призначенням. Забезпечення ведення книг обліку.
- передача працівникам місцевої прокуратури на ознайомлення документів, відомчої та міжвідомчої кореспонденції інформаційного характеру.
- здійснення вилучення з архіву місцевої прокуратури наглядових проваджень за позовами прокурорів місцевої прокуратури, строки яких закінчились, для проведення експертизи цінності архівних документів.
- виконання інших службових доручень та вказівок керівника місцевої прокуратури в межах наданих їм повноважень.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
строково, за контрактом, укладеним на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби с оновить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника
 
Умови оплати праці
посадовий оклад – 4394 грн, надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).
 
Термін подачі заявок: 2020-11-23
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!