Спеціаліст кредитного аналізу - Киев - вакансия 946207

АО ТАСКОМБАНК

Дата: 01.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Банки и инвестиции

Текст вакансии:

АТ «ТАСКОМБАНК» - це надійний універсальний комерційний банк з українським капіталом! Робота в ТАСКОМБАНКу - це виклик, стрімке професійне зростання, зосередженість на результаті та впевненість у майбутньому. У зв'язку з розширенням клієнтської бази, АТ «ТАСКОМБАНК» потребує уважного та відповідального - Спеціаліста з кредитного аналізу. Основні обов'язки:
збір та аналіз пакетів документів для юридичних осіб на лізинг; оцінка фінансового стану підприємства; робота зі службами банку по проектам; винесення проектів на кредитний комітет; підготовка та погодження протоколу КК; підготовка ін. документації при реалізації угоди по лізингу (договори, рахунки); комунікація з партнерами та клієнтами в процесі прийняття рішення щодо надання лізингу.
Вимоги:
вища фінансова освіта; досвід роботи з клієнтами сегменту МСБ і Корпоративного бізнесу; проведення економічного аналізу підприємства, робота з великими масивами даних; досвідчений користувач офісних програм; вільне володіння українською та російською мовами; вміння працювати в команді.
Ми пропонуємо:
офіційне працевлаштування та соціальний пакет згідно законодавства України; стабільну заробітну плату + премії; щорічну оплачувану відпустку - 28 календарних днів, оплачувані лікарняні; медичне страхування; участь у корпоративних заходах, професійний розвиток.
Чекаємо на Ваші резюме!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!