Спеціаліст по роботі з торговими контрактами - Киев - вакансия 946414

JT International Company Ukraine (JTI)

Дата: 02.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Секретариат и АХО

Текст вакансии:

У твоїй зоні відповідальності будуть:
Узгодження з командою відділу Збуту планів щодо подання договорів та оплатних документів з подальшим контролем їх виконання. Розробка відповідних інструментів та інструкцій, регулярні брифінги для працівників у регіональних відділах, які беруть участь у процесі документообігу. Перевірка договорів і супровідної документації для забезпечення відповідності внутрішнім політикам і процедурам. Контроль адміністрування ПДВ в M.E.Doc. Адміністрування бюджету в SAP, отримання оплатних документів відповідно до затверджених планів, їх перевірка, підписання та передача у подальшу обробку в бухгалтерський відділ. Ведення внутрішньої бази договорів. Надання регулярної звітності по статусу договорів, оплат і бюджету Менеджеру торгового контрактування, а також відділам маркетингу та збуту. Узгодження нестандартних умов контрактування з юридичним та бухгалтерським відділами. Оновлення шаблонів договорів і додаткових угод згідно діючого законодавства та бізнес потреб. Оновлення та узгодження механіки контрактного процесу із врахуванням таких супутніх систем як Siebel, CAS, M.E.Doc, SAP та ін. Підтримка працівників регіональних відділів, які беруть участь в процесі контрактування.
Як професіонал, ти маєш:
Вищу освіта (бухгалтерська, економічна або фінансова буде перевагою) Досвід роботи на адміністративній або бухгалтерській позиції від 1 року Середній рівень володіння англійською мовою, вільний - українською та російською Впевнений досвід роботи з MS Office (MS Power Point, MS Excel)
Умови:
Офіційне працевлаштування (контракт із аутстафом) Оплачувані відпустки, відпустки та лікарняні Можливості для особистого та професійного розвитку Дружня команда JTI та приємне робоче середовище Корпоративні та соціальні заходиКонтактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!