старший державний інспектор - Одесса, Одесская область - вакансия 946130

Нова державна служба України

Дата: 01.05.2021

Город: Одесса, Одесская область

Сфера деятельности: Другое

Зарплата: 5100 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
наявність вищої освіти ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра (за фахом бажано фінансово-економічного, юридичного чи технічного спрямування)

вільне володіння державною мовою

 
 
Посадові обов'язки
Реєстрація та облік платників податків, в тому числі платників ПДВ, платників акцизного податку з реалізації пального; обліку об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням , рахунків платників податків, платників єдиного внеску; ведення реєстрів страхувальників, волонтерів антитерористичної операції, отримувачів бюджетної дотації; реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок .
Реєстрація фізичних осіб – платників податків, формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
Приймання і комп’ютерна обробка податкової та іншої звітності, в тому числі засобами телекомунікацій.
Організація роботи, пов’язаної із захистом персональних даних при їх обробці, відповідно до законодавства.
Організація діяльності Центрів обслуговування платників, сервісне обслуговування платників та контроль за наданням адміністративних послуг.
Організація розгляду звернень громадян, запитів на отримання публічної інформації, контроль за їх виконанням та опрацювання вихідних документів.
Контроль за дотриманням чинного законодавства при застосуванні спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.
Проведення роботи, пов’язаної із своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору.
Контроль за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податків, зборів, внесків самозайнятими особами (зокрема ПДФО, єдиного податку, рентної плати, екологічного податку, військового збору) та своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати єдиного внеску.
Проведення звірки за письмовою заявою платників податку на майно з фізичних осіб (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю (у т.ч. заява для застосування пільги).

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
строково
строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 
Умови оплати праці
посадовий оклад – 5100 грн.,
надбавка за вислугу років на державній службі, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України
від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами)
за результатами роботи та наявності достатнього фонду оплати праці - премія

 
Термін подачі заявок: 2021-05-11
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!