Старший економіст (супровід операцій за поточними рахунками, бек-офіс) - Киев - вакансия 869191

ПРАВЭКС-БАНК, ГРУППА INTESA SANPAOLO

Дата: 13.01.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Бухгалтерия и финансы

Текст вакансии:

​​​​​​АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії. Запрошуємо Вас зайняти посаду - Старший економіст відділу бек-офісу роздрібного та корпоративного бізнесу департаменту бек-офісу та платежів головного операційного управління. Мета посади: Супроводження операцій по поточним рахункам клієнтів Банку юридичних та фізичних осіб (бек-офіс). Вимоги:
Освіта економічна/бухгалтерських облік; знання діючого законодавства України, нормативних та методичних документів НБУ, що регламентують здійснення бухгалтерського обліку операцій по поточним рахункам, порядок відкриття/закриття поточних рахунків клієнтам; користувач ПК, бажано володіння програмами FlexCube, Profix, Excel.
Особисті якості:
Уважність до деталей, акуратність; високий рівень відповідальності; комунікабельність та клієнтоорієнтованість; готовність та бажання навчатися.
Ключові обов'язки:
Бухгалтерський облік операцій по поточним рахункам юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та фізичних осіб; перевірка пакету документів на відкриття/закриття поточних рахунків юридичних осіб та фізичних осіб підприємців; робота з архівом юридичних справ по поточним рахункам юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виїмки документів; підготовка аудиторських довідок клієнтам юридичним особам; внесення налаштувань у програмне забезпечення щодо тарифів РКО, процентних ставок для нарахування процентів на залишки коштів на поточних рахунках, підключення до Клієнт-Банку; виконання вимог нормативних документів НБУ, інших діючих нормативно-правових актів, внутрішньобанківських нормативних документів, рішень керівництва та керівних органів Банку з питань, що відносяться до компетенції відділу бек-офісу роздрібного та корпоративного бізнесу.
Переваги роботи в команді ПРАВЕКС БАНКу:
Прозорі трудові взаємовідносини; ринковий рівень заробітної плати; міжнародні стандарти роботи; відкрита корпоративна культура та європейські цінності; можливості для професійного росту; дружня та професійна команда.
Направляючи резюме (або інші документи, пов'язані з працевлаштуванням), кандидат надає свою згоду АТ «ПРАВЕКС БАНК» (далі - Банк) на обробку (збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, відновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних) з метою забезпечення реалізації трудових відносин. Також, кандидат погоджується з тим, що його персональні дані можуть бути передані/поширені/розкриті третім особам і материнській компанії Банку, якою є Інтеза Санпаоло С.п.А. Кандидат надає свою згоду на те, що його персональні дані можуть бути включені в Базу персональних даних АТ «ПРАВЕКС БАНК». Кандидат підтверджує, що йому зрозумілі його права, зазначені в статті 8 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297, а також мета обробки його персональних даних, в тому числі збору його персональних даних Банком.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!