Старший фахівець зі страхування - Киев - вакансия 929097

ARX, Страховая компания

Дата: 07.04.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Страхование

Текст вакансии:

Страхова компанія ARX — лідер страхового ринку України і представник канадської міжнародної страхової групи Fairfax Financial Holdings. № 1 на ринку КАСКО 10 років поспіль, шукає в свою команду Старшого фахівця зі страхування. Офіс територіально - Петропавлівська Борщагівка (вул. Петропавлывська, 14) Функціонал, який буде виконувати співробітник:
Залучення нових клієнтів та партнерів на страхування; Консультування клієнтів по страховим продуктам; Підготовка договорів страхування, додаткових угод та іншої документації; Ведення звітної документації.
Що нам важливо бачити у кандидата:
Вища або незакінчена вища освіта (економічна або фінансова як перевага); Досвід робіт від двох років (досвід роботи в сфері страхування або у банківській сфері як перевага); Активна життєва позиція, націленість на результат, старанність, відмінні комунікативні навички, хороші організаторські здібності;
Компанія пропонує:
Роботу у великій, стабільній міжнародній компанії; Корпоративне навчання, можливість розвитку та кар'єрного зростання; Гідний рівень заробітної плати; Офіційне працевлаштування; Програми медичного страхування, страхування життя, можливість пільгового страхування на інші продукти.
Хочеш працювати в нашій команді? Ми чекаємо Твоє резюме — відправляй його прямо зараз і вкажи свої зарплатні очікування!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!