Торговий представник - Черкассы, Черкасская область - вакансия 868838

Група компаній STV Group

Дата: 12.01.2021

Город: Черкассы, Черкасская область

Сфера деятельности: Продажи и оптовая торговля

Текст вакансии:

Ми компанія «STVgroup» — національний дистриб’ютор товарів FMCG. Що ми робимо? Ми пов’язуємо наших постачальників і клієнтів найефективнішим способом, забезпечуючи кінцевому споживачу доступ до якісних товарів. Наша мета: Розвиток ефективного та якісного сервісу. Робота в STV group для тебе це:
Досвід роботи в масштабній компанії; Фінансова стабільність: винагорода регулярна та переглядається щороку; Навчальні, лідерські програми та функціональні конференції; Можливість побудувати кар'єру; Робота з унікальним товарним асортиментом та професійними партнерами; Офіційне працевлаштування; Привітна, дружня та досвідчена команда.
Умови:

Графік роботи: 5 денний робочий тиждень з пн- пт.
Якщо ти маєш:
Ключові навички активних продажів; Досвід роботи з запереченнями; Вільно володієш MS Office (Word, Excel); Досвід роботи з програмою 1С 8; Націленість на результат; Високий рівень самоорганізації та відповідальності; Готовність до співпраці та навчання.
То цей функціонал для тебе:
Відвідування торгових точок; Пошук нових клієнтів та розширення покриття; Забезпечення домінуючої представленості в точках; Мерчендайзинг; Організація ефективної роботи з клієнтами; Забезпечення якісної і кількісної дистрибуції на закріпленій території; Виконання плану продажів; контроль дебіторської заборгованості; Своєчасне надання звітності керівнику.
Надсилай своє резюме або телефонуй.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!