Торговий представник з авто - Львов, Львовская область - вакансия 929984

Trend Beauty Group

Дата: 08.04.2021

Город: Львов, Львовская область

Сфера деятельности: Индустрия красоты

Зарплата: 30000 грн / месяц

Текст вакансии:

Пропозиція для тих, хто вміє бачити можливості!!!Ми компанія TrendBeutyGroup,являємось імпортерами італійської косметики для волосся.Більше пяти років ми успішно займаємось продажами проф. косметики у салони краси та спеціалізовані магазини України.Ми стрімко розвиваємось і збільшуємо свій штат співробітників.Саме зараз нам в команду потрібнен кваліфікований менеджер по продажам. 
Працюючи в компанії TB Group ти отримаєш:дохід від 28 000 грн який повязаний з Твоєю результативністюПрофесійний ріст від менеджера з продаж до національного керівника.Обмін досвідом з українськими та італійськими колегами Закордонні відрядження та бонусні поїздки
Для нас важливо: Обов‘язковий досвід роботи у продажах(від 2 років)Виконання плануЗалучення нових клієнтівНавики проведення презентацій продукціїПрезентабельна зовнішність і грамотне мовленняВміння працювати з запереченямиБажання заробляти і не бачити 'планки' у можливостяхЩо буде додатковою перевагою?Наявність автоУспішний досвід у продажах б’юті індустріїВ листі вкажи свої сильні сторони і цілі на найблищі 6 місяцівP.S. резюме без фото не розглядаємо;)
Посилання на наші соц.мережі 
https://www.instagram.com/young.ukraine/https://www.facebook.com/Young.com.ua
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!