Тракторист на постійну роботу з наданням житла - Херсон, Херсонская область - вакансия 764707

Телештан С.Я., ФОП

Дата: 14.02.2020

Город: Херсон, Херсонская область

Сфера деятельности: Производство, рабочие

Зарплата: 10000 грн / месяц

Текст вакансии:

Требования: порядність, відсутність алкоголізму, особам з кримінальним минулим прохання не турбувати. Досвід роботи не менше 5 років.
 
Обязанности: роботи пов'язані з вирощуванням та збиранням зернових культур
 
Условия работы: Робота постійна на тракторах МТЗ, Т-150, ХТА-200, К-700, комбайнах "ПАЛЕССЕ" та ін. Запрошуємо ТІЛЬКИ СІМЕЙНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ !!! які відповідальні до роботи, мають сім'ї і згодні на переїзд в Чаплинський район, Херсонської області. Надається безкоштовне житло з господарськими будівлями та городом, село газифіковане та асфальтоване, є дитсадок, школа, декілька магазинів.На перспективу можливий викуп житла в рахунок заробітньої плати. Господарство займається тваринництвом і рослинництвом. Для дружини чи дітей фахівця можливе працевлаштування в різних галузях господарства. В період інтенсивних польових робіт безкоштовне 2-х разове харчування для механізаторів.
Шановні претенденти, будь-ласка адекватно оцінюйте свої знання і навики, від Вашого фаху буде залежати заробітня плата. "Наєзднікі" і "рвачі" нам не потрібні. Сезонні працівники НЕ ЦІКАВЛЯТЬ !  ДЗВОНИТИ З 8.00 ДО 18.00 !!! Якщо не відповідаю на дзвінок - пишіть СМС, і я пізніше передзвоню!
 
 
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.

Похожие вакансии