Вчитель з шахів (часткова зайнятість, альтернативна школа на Оболоні) - Киев - вакансия 715981

Дата: 06.08.2019

Город: Киев

Сфера деятельности: Образование и наука

Текст вакансии:

Шановні вчителі!
Якщо ви шукаєте місце для розкриття власного творчого потенціалу, вам потрібен простір для втілення креативних ідей щодо розвитку дітей, розбудови спільноти школи та трансформації освіти в Україні в цілому, знайомтеся зі школою DEC life school.
В нашій школі є унікальні можливості для професійного і особистісного розвитку. Кожного року ми проводимо більше 300 годин, навчаючись з міжнародними й українськими тренерами. Ми розвиваємося у напрямках соціально-емоційної і етичної освіти (програми, ініційованої Далай Ламою), ненасильницької комунікації (Маршала Розенберга), навчанні на основі усвідомленості (consciousness-based education), гуманної педагогіки Шалви Амонашвілі, позитивно-орієнтованої психології та ін. Школа - це місце зустрічі з унікальними людьми, такими як тибетський монах Геше Лобсанг Сопа, Шалва Амонашвілі, Яков Гект, міністр освіти Бутану Thakur S. Powdyel, Михайло Казінік.
 
DEC life school - це школа повного дня, з 9.00 до 18.00, з понеділка по п'ятницю.
Територіально школа розташована у прекрасному місці на Оболонській набережній. В нашій школі навчаються 50 діток віком від 6 до 14 років. Вони працюють у групах до 10 осіб.
 
Школі DEC life school 2 роки. Ми є частиною групи компаній DEC (DEC education, DEC holidays, DEC Camp, DEC school), яка 19 років працює в галузі приватної освіти в Україні.
 
Подивіться відео про нашу школу і приходьте знайомитися!
https://www.youtube.com/watch?v=BdV7U4ZaAkA
http://declifeschool.com.ua/
https://www.facebook.com/lifeschool.dec/?epa=SEARCH_BOX
 
 
Вчитель з шахів
 
Обов'язки
- Часткова зайнятість (2-4 години на тиждень з 15.00 до 16.45)
- Погодинна оплата
- Зручний графік
- Забезпечення матеріально-технічної бази
 
Очікування
- Викладання предмету
- Складання програми
- Складання, реалізація і моніторинг індивідуального освітнього плану кожного учня в рамках предмету
 
Умови
- Любов до дітей
- Досвід викладання і роботи з дітьми від 2-х років
- Експертність у своїй справі
- Компетенції: вміння працювати в команді, відповідальність, гнучкість, креативність, стресостійкість, емоційна зрілість
 
Якщо Ви хочете доєднатись до нашої команди, напишіть, будь ласка, у короткому мотиваційному листі, чому ви хочете працювати в нашій школі, якими є ваші особисті цінності, чого ви очікуєте від роботи у нашій школі та чим можете поділитися.
 
 

Контактные данные:

Эта вакансия перенесена в архив и доступна только в информационных целях

Похожие вакансии