Водій-експедитор зі своїм авто (1.0-2.5 т) - Киев - вакансия 946122

ООО ИДС Аква Сервис

Дата: 01.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Водители, транспорт

Зарплата: 34000 грн / месяц

Текст вакансии:

Вас вітає IDS AQUA SERVICE — компанія з виробництва та доставки питної води, найвідоміших брендів таких, як ТМ «Моршинська» та ТМ «Аляска», що входить до групи холдингу IDS BORJOMI. Високий рівень сервісу забезпечує нам більше 211000 задоволених клієнтів по всій Україні. Компанія запрошує до співробітництва Водія-експедитора зі своїм авто (1.0-2.5 т). Переваги співробітництва з нами:
Конкурентний розмір винагороди (ставка за рейс + оплата за точку доставки + компенсація палива); Виплата винагороди 2 рази на місяць; Навчання (Школа Логіста); Доступ до участі у корпоративних заходах (волейбол, футбол, внутрішні конкурси). Місце розташування складу: вул Волинська (Севастопольська площа) або вул. Сім'ї Шовкоплясів 7 (Оболонський район) Графік роботи: 1 зміна з 04:30 до 14:00, 2 зміна з 15:00 до 22:00 (зміну можна обирати)
Вимоги:
Реєстрація фізичною особою-підприємцем (ФОП) 3 групи; Гарна фізична підготовка; Добре розвинені комунікативні навички; Охайний зовнішній вигляд; Пунктуальність та уважність; Наявність авто з суцільнометалевим кузовом, вантажністю 1.0-2.5 т, бажано білого кольору!
Обов’язки:
Здійснення адресної доставки води по маршрутах (домогосподарства та офіси); Робота з документами та матеріальними цінностями; Прийом товарно-матеріальних цінностей за кількістю і якістю на складі; Контроль комплектації машини; Дотримання корпоративних стандартів Компанії при доставці; Дотримання графіку доставки.
В разі, якщо вас зацікавила пропозиція, прохання надсилати резюме на електронну адресу та обов’язково вказувати марку, вантажність і колір авто. Або телефонувати.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!