Водій категорії В, С (м. Чернігівська) - Киев - вакансия 895699

Епіцентр К

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Водители, транспорт

Зарплата: 13000 грн / месяц

Текст вакансии:

Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр К» у зв'язку з активним ростом збільшує штат працівників відділу доставки та запрошує Водіїв автотранспортних засобів (категорії «В» та «С») за адресою м. Київ, вул. Віскозна, 4. Що ми готові Вам пропонувати:
офіційне працевлаштування; заробітна плата офіційно на картку (від 13 000-15 000грн); відпустка 24 к .дн (поділ на 14 та 10 к. дн); графік плаваючий (2/2, 15 змін в місяць ); безкоштовне харчування за кошти компанії (обід та вечеря); система знижок по бейджу на купівлю товарів в мережі торгових центрів.
Що потрібно робити щодня:
супроводжувати доставку товарів; здійснювати підйом товару на поверх, за що передбачено додаткову матеріальну мотивацію; відповідати за збереження та цілісність товару під час транспортування; здійснювати завантажування та розвантажування товару ; забезпечувати утримання автомобіля в справному технічному стані.
Що потрібно від Вас:
досвід роботи водієм від 2 років, із зазначенням стажу в трудовій книжці; наявність посвідчення водія (кат. «В» та кат.«С»); наявність військового квитка (для військовозобов'язаних).
З повагою, команда HR «Епіцентр К» ЩОДНЯ ДУМАЄМО І ДБАЄМО ПРО ЛЮДЕЙ!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!