Візуальний мерчендайзер (in store) - Киев - вакансия 895655

INTERTOP, сеть магазинов

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Маркетинг, реклама, PR

Текст вакансии:

Ми - INTERTOP Ukraine. І ми тут, щоб занурити світ у комфортний fashion! Вже 27 років ми лідери fashion-retail України і представляємо найвідоміші роздрібні магазини: INTERTOP, ECCO, GEOX, CLARKS, TIMBERLAND, SKECHERS, MARC O'POLO, NAPAPIJRI, EMPORIO ARMANI, ARMANI EXCHANGE, THE NORTH FACE, VANS. А ще ми розвиваємо вітчизняну моду, допомагаємо українським спортсменам перемагати та дбаємо про екологію. Авжеж, із такими темпами ми постійно зростаємо! Тому сьогодні шукаємо у нашу fashion-сім'ю професійного Візуального мерчендайзера. Який ти, наш новий колега?
Маєш досвід роботи з взуттям та одягом у роздрібному магазині (монобрендовий магазин буде перевагою); Активно взаємодієш з коллективом; Маєш знання тенденцій в моді та стежиш за трендами; Володієш англійською (intermediate) мовою; А ще ти маєш здатність до самонавчання, самоорганізація, креативність, висока адаптивність та ентузіазм.
Над чим будеш працювати?
Дотриманням стандартів мерчандайзингу, адаптувати стандарти у магазині; Організацією маркетингових акцій в магазинах; Змінами вітрин; Організацією відкриття нових магазинів; Розташуванням обладнання.
Чому з INTERTOP Ukraine тобі сподобається? Бо з нами цікаво, часом динамічно та запаморочливо, але обов'язково комфортно та стабільно. Ти зможеш зростати як професіонал і всебічно розвиватися: навчання, профільні заходи, соціальні ініціативи - INTERTOP Ukraine надихає! Ніяких нервів! У нас ти будеш офіційно влаштований (КЗпП + соцпакет), матимеш медичне страхування та регулярні бонуси. Крім того, на тебе чекає зручний графік роботи та ідеальне розміщення - біля станції метро Лук'янівська. Що тут думати? Надсилай резюме і ставай частиною нашої нестримної та амбітної fashion-сім'ї!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!