юрисконсульт - Киев, Киев - резюме 3637

Елена

Дата: 10.09.2019

Город: Киев, Киев

Сфера деятельности: Юриспруденция

Текст резюме:

П. І. П. Некротюк Олена Олександрівна.
Вік: 43 роки
Освіта: спеціальність правознавство, ступінь бакалавра.

Кваліфікація:
Юридична практика в сфері господарського права, позови щодо зобов’язання вчинити певні дії, стягнення грошових коштів, спори щодо договорів підряду, оренди тощо.
Спори в цивільному процесі: трудового, сімейного; спадкового, житлового, страхового, стягнення заборгованості та ін.
Також спори щодо податкових зобов’язань та адміністративних правопорушень.
Зокрема, складання різного роду претензій, позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, відзивів та клопотань, з подальшою участь в судових засіданнях при розгляді справ в судах як загальної так і спеціалізованої юрисдикції всіх рівнів. Є досвід складання заяв до Європейського Суду з Прав Людини.
Надання правових консультацій і письмових висновків з питань що стосуються вищезазначених галузей права.
Складання, правовий аналіз та юридичний супровід договорів як цивільно-правового так і господарського характеру.
Підготовка проектів до реєстраційного пакету документів щодо створення, внесення змін або ліквідації юридичної особи, а також ведення відповідної процедури реєстрації.
Супровід процедури щодо отримання дозвільних документів на реконструкцію житлових приміщень.

Досвід роботи:

06.2019 – 08.2019 юридична компанія, юрисконсульт.
Складання скарг та позовних заяв про скасування виплат недоїмкі ЄСВ, заяви в поліцію, скарги на дії слідчого, позовні заяви про стягнення аліментів, про позбавлення батьківських прав та інше. Представництво інтересів в суді в порядку спрощеного провадження.
06.2011 – 05.2019 представництво за довіреністю, як фізичних так і юридичних осіб.
Спори з трудових, житлових, спадкових, страхових, сімейних правовідносин. Крім зазначеного, податкові зобов’язання та адміністративні правопорушення.
09.2009 – 06.2011 комунальне підприємство, провідний юрисконсульт. 10.2009 - 04.2010 єдиний юрисконсульт підприємства.
Представництво інтересів підприємства в судах загальної юрисдикції: спори з житлових, зокрема оренди приміщення, трудових правовідносин.
Спеціалізовані: господарські спори пов’язані з договорами підряду, зберігання та стягнення кредиторсько-дебіторської заборгованості.
Адміністративні - нецільове використання бюджетних коштів, податкові зобов’язання. Крім зазначеного, оформлення документації щодо приватизації державного житлового фонду, складання та юридичний аналіз договорів, а також участь в ліквідації підприємства.
09.2008 - 07.2009 Помічник депутата, на рівні Київської області Юрисконсульт в громадській організації.
Консультація громадян, з юридичних питань. Також складання позовних заяв, депутатських запитів. Внесення змін в статутні документи некомерційних підприємств.
05 2007 - 03.2008 Помічник адвоката. Підготовка відповідного пакету документів та реєстрація ТОВ. Внесення змін в статутну документацію.

Контактний телефон: (098) 789-72-62Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные резюме, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Похожие резюме