юрист - Киев, Киев - резюме 3384


Дорошенко Татьяна Витальевна

Дата: 11.04.2019

Город: Киев, Киев

Сфера деятельности: Юриспруденция

Желаемая зарплата: 12000 грн / месяц

Тип занятости: Постоянная

Опыт работы (лет): 5

Образование: Высшее

Текст резюме:

Досвід роботи:
1) секретар-помічник керівника - з 07.2000 по 04.2003 (2 р. 9 міс.) ПП "Спецбудпостач", м. Кривий Ріг
Посадові обов’язки: окрім безпосередньо відповідей на дзвінки, складання графіка директора та ведення документації ПП до моїх обов’язків входило складання податкової звітності, оспорювання податкових нарахувань, складання договорів поставок, представництво інтересів ПП в судах по господарських та трудових спорах, оскарження дій або бездіяльності ОДВ та їх посадових осіб. У той же період я почала представляти інтереси фізосіб у цивільних та адміністративних судах (стягнення заборгованостей (через суд або за виконавчим написом нотаріуса)), оскарження відмови ОДВ у соцвиплатах, оскарження бездіяльності суд. виконавців, оскарження судових наказів і т.і.) Складала та подавала скарги до Європейського суду з прав людини (з отриманням після виграшу справи належних сум компенсації заявнику від держави).
2) молодший юрисконсульт - з 10.2016 по 12.2017 (1 р. 3 міс.) «Democracy Reporting International Ukraine»
Посадові обов’язки: у вільний від навчання час надавала керівництву НПО консультації з міграційного законодавства України, з питань судової реформи та специфіки української судової системи, перевіряла документацію на відповідність положенням українського законодавства і т.і.
Освіта: Вища (магістр права) - НаУ "Києво-Могилянская Академія"(факульт. правничих наук) з 09.2012 по 06.2018
У червні 2016 року я отримала ступінь бакалавра правознавства в НаУ "КМА", у вересні того ж року вступила на магістерську програму цього ж університету і в червні 2018 року отримала ступінь магістра права (диплом М18№103014)
Додаткова освіта: Курси "секретар-помічник керівника + комп'ютерна грамотність" (травень-серпень 2004 р.)
Професійні та інші навички
Навички роботи з комп'ютером: впевнений користувач ПК (MS Office, Outlook Еxpress, Internet). Знайома з правовими базами: «Нормативні акти України», «ЛІГА», «РАДА», «Законодавство України» та ЄРСРУ на рівні користувача.
Добре володію навичками складання та редагування текстів.
Знання мов: англійська — Intermediate (читаю та перекладаю з цієї мови добре, недостатньо розмовної практики, але я намагаюся розвивати цю складову знання мови); українська та російська – знаю досконало.
Особисті якості: я сумлінна, старанна, пунктуальна, доброзичлива. Здатна як до самостійної, так і до колективної роботи. Маю хороші аналітичні здібності, намагаюсь слідкувати за новаціями законодавства та постійно розвивати свої навички правничої роботи. Незважаючи на вік, я в курсі всіх сучасних суспільно-політичних тенденцій. Цікавлюсь мистецтвом (література, театр, кіно, живопис).
Додаткова інформація: Під час навчання в НаУ «КМА» я прослухала всі обов’язкові правничі курси та належну кількість вибіркових курсів. Цивільне право мені викладали І.О. Дзера та Д.Е. Федорчук, Філософію права – колишній суддя Конституційного суду України професор М.І. Козюбра, Конституційне право – колишній суддя КСУ М.Д. Савенко, Виборче право та парламентаризм – Ю.Б. Ключковський, Медичне право – З.С. Чорненко, Методологію права – професор, заслужений юрист України А.П. Заєць, Судову правотворчість та Прецедентне право ЄСПЛ – голова КСУ С.В. Шевчук, Правові дослідження та правовий аналіз – віце-спікер ВРУ О.І. Сироїд.
В 2017 та 2018 р.р. проходила виробничу та переддипломну практику у Комітеті правової політики і правосуддя Верховної Ради України.
Тема моєї дипломної роботи: «Тлумачення договорів Верховним Судом України. Теоретичний та практичний аспекти». Під час написання роботи я докладно ознайомилась з останніми новаціями процесуального законодавства України та змінами в повноваженнях та діяльності ВСУ та судів нижчих рівнів.
Рекомендації:
1. Колісник Ігор Васильович, зам. керівника секретаріату Комітету правової політики і правосуддя Верховної Ради України, (044) 255-21-46, kolisnyk@v.rada.gov.ua
2. Богдан Нагайло (Bohdan Nahaylo), former chief «Democracy Reporting International Ukraine» тел. +38 096 0588478, e-mail: bnahailo@gmail.com
3. Звєрєв Євген Олександрович, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права НаУ «КМА», практикуючий юрист, керівник моєї дипломної роботи. zyevhen@ukr.net
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные резюме, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Похожие резюме