Юрист в управління будівництва - Киев - вакансия 929974

UBAZ

Дата: 08.04.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Юриспруденция

Текст вакансии:

Обов'язки:
- Розробка та участь у розробленні проєктів нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції Управління. Перевірка на відповідність законодавству проєктів наказів та інших актів, що подаються на підпис начальнику управління, погодження візування їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів.
- Розробка проєктів розпоряджень з питань, що відносяться до компетенції Управління, у разі необхідності внесення відповідних змін до них. Здійснення заходів, спрямованих на підвищення рівня правових знань працівників Управління.
- Організація претензійно-позовної роботи, здійснення контролю за її проведенням. Складання та подання позовів до судів загальної юрисдикції у разі порушення, невиконання умов договорів, укладених управлінням. Забезпечення в установленому порядку представлення інтересів Управління в судах загальної юрисдикції та інших органах.
- За дорученням начальника управління розглядає звернення громадян, юридичних осіб, звернення та запити народних депутатів України та депутатів Київської міської ради.
Зверніть увагу: державна служба.
Робочий день з 8:00 до 17:00 з пн-пт.
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!