Заступник директора відділення по роботі з роздрібними клієнтами - Киев - вакансия 946312

АО ТАСКОМБАНК

Дата: 01.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Банки и инвестиции

Текст вакансии:

АТ «ТАСКОМБАНК» лідер серед комерційних банків України. Входить до складу однієї з найбільших та найдинамічніших фінансово-промислових груп України TAS. Ми не стоїмо на місті та активно розвиваємося, прагнемо позитивних змін та динамічного зростання. Ми оголошуємо конкурс на посаду Заступника директора відділення Обов'язки:
організація активного залучення клієнтів роздрібного бізнесу на кредитування, депозитні програми, розрахунково-касове обслуговування та інші послуги та продукти Банку ; організація продажу банківських продуктів та послуг клієнтам; проведення переговорів та презентацій потенційним клієнтам Банку, участь у підготовці комерційних пропозицій; аналіз конкурентоспроможності локального ринку банківських послуг; контроль роботи відділення з операційної діяльності.
Вимоги до кандидата:
вища фінансово-економічна освіта; досвід роботи в банківській сфері від 3-х років, керівний досвід від 1-го року, знання нормативної бази НБУ; володіння техніками успішного ведення переговорів, високий рівень навичок презентації; системне мислення, аналітичні здібності, відповідальність, лідерські якості, спрямованість на результат, вміння працювати в команді, активна життєва позиція.
Ми пропонуємо:
фіксовану ставку та систему мотивації за виконання поставлених планів; офіційне працевлаштування, 28 днів оплачуваної відпустки, лікарняні; цікаві завдання, інтенсивний темп роботи, можливість професійного та кар'єрного росту.
Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, надсилайте Ваше резюме!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!