Заступник Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України - Киев - вакансия 789088

Нова державна служба України

Дата: 01.07.2020

Город: Киев

Сфера деятельности: Управление персоналом

Зарплата: 34100 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта ступінь вищої освіти – не нижче магістра
Досвід роботи - загальний стаж роботи – не менше семи років;
- досвід роботи на посадах державної служби категорії «А» чи «Б» або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах — не менше трьох років.
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою
Володіння іноземною мовою - володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи (англійська та/або французька)

 
 
Посадові обов'язки
1) організація роботи з матеріально-технічного та господарського забезпечення діяльності Апарату Ради;
2) забезпечення укладення договорів (угод, контрактів) із підприємствами та організаціями незалежно від форм власності на проведення робіт, надання послуг та постачання матеріально-технічних ресурсів, необхідних для забезпечення функціонування Апарату Ради;
3) організація безпечних умов праці, належного стану засобів протипожежної безпеки, санітарії і гігієни праці;
4) погодження в межах повноважень проєктів наказів Апарату Ради, розпоряджень Секретаря Ради, а також документів, що подаються на розгляд Ради;
5) представлення Апарату Ради у відносинах з іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та громадянами;
6) здійснення інших повноважень відповідно до законів України, актів Президента України та інших актів законодавства України.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

 
Умови оплати праці
1) посадовий оклад – 34 100 гривень;
2) надбавка до посадового окладу за ранг – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»; 3) інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
4) додаткові стимулюючі виплати у вигляді надбавки за інтенсивність праці та надбавки за виконання особливо важливої роботи відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15.

 
Термін подачі заявок: 2020-07-05
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.

Похожие вакансии