заступник начальника управління - начальник Відділу у Рівненському районі - Ровно, Ровненская область - вакансия 946142

Нова державна служба України

Дата: 01.05.2021

Город: Ровно, Ровненская область

Сфера деятельности: Производство, рабочие

Зарплата: 6200 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта за відповідним професійним спрямуванням, не нижче ступеня магістра
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
Вільне володіння державною мовою

 
 
Посадові обов'язки
1. Здійснення керівництва Відділом у Рівненському районі, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності.
2. Здійснення організації та забезпечення виконання Відділом Конституції та законів України, постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, доручень Прем’єр-міністра України, його першого заступника та заступників, доручень Голови Держгеокадастру та його заступників, наказів Головного управління , розпоряджень голови місцевої державної адміністрації.
3. Внесення начальнику Головного управління пропозицій щодо визначення пріоритетів роботи Відділу і шляхів виконання покладених на нього завдань та подання на затвердження планів роботи Відділу (річні, піврічні), надання пропозицій щодо програми розвитку земельних відносин на території району, пов”язаних з проведенням земельних реформ. Звітує перед начальником Головного управління щодо виконання покладених на Відділ завдань та планів роботи.
4. Забезпечення організації заходів проведення нормативної грошової оцінки земель та проведення земельних торгів. Організація виконання робіт із землеустрою, охорони та оцінки земель, у тому числі забезпечення проведення державної інвентаризації земель. Забезпечення здійснення ведення Державного земельного кадастру, забезпечення здійснення інформаційної взаємодії Державного земельного кадастру з іншими інформаційними системами в установленому порядку.
5. Здійснення розгляду звернень громадян з питань, що належить до компетенції Відділу.
6. Внесення пропозицій начальнику Головного управління щодо призначення на посади та звільнення з посад державних службовців та працівників Відділу, присвоєння їм рангів державних службовців, прийняття рішень щодо їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності. Забезпечення організації роботи з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників.
7. Забезпечення подання пропозиції щодо розпорядження землями державної та комунальної власності, встановлення меж району, села і селища, регулювання земельних відносин.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період відсутності основного працівника.
Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 6200 грн., надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу», надбавка за ранг державного службовця, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).
 
Термін подачі заявок: 2021-05-07
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!