Заступник начальника управління молоді та спорту – начальник відділу фізичної культури та спорту - Херсон, Херсонская область - вакансия 781360

Нова державна служба України

Дата: 22.05.2020

Город: Херсон, Херсонская область

Сфера деятельности: Спорт и фитнес

Зарплата: 7800 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
- Освіта - ступінь вищої освіти не нижче магістра
- Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
- Вільне володіння державною мовою
- Володіння іноземною мовою - не обов'язково
 
 
Посадові обов'язки
- Здійснює загальне та організаційно-методичне керівництво відділом та його працівниками, готує та подає керівнику управління пропозиції щодо розподілу між ними завдань та посадових обов'язків.
- Забезпечує ознайомлення працівників відділу з нормативно-методичними документами та інформаційними матеріалами, які стосуються їх діяльності, а також зі змінами у законодавстві.
- Забезпечує постійне підвищення рівня професійних навичок працівників відділу та відповідає за підбір кадрів для цього структурного підрозділу.
- Забезпечує та контролює ефективне виконання завдань та функцій, визначених Положенням про відділ фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації.
- Організовує роботу з аналізу результатів діяльності відділу, його ефективності, розробки пропозицій щодо вдосконалення форм і методів роботи, заходів з усунення наявних недоліків.
- Виконує обов'язки заступника директора Департаменту - начальника управління (в частині повноважень начальника управління) у разі його відпустки, відрядження, тимчасової непрацездатності або відсутності з інших поважних причин.
- Може брати участь у засіданнях органів місцевого самоврядування; представляти інтереси відділу, управління та/або Департаменту у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами обласної державної адміністрації, з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності - за дорученням керівництва Департаменту.
- Виконує доручення директора Департаменту, начальника управління, готує доповідні та службові записки, проекти наказів з питань, що стосуються його компетенції.
- Здійснює інші повноваження, визначені законом.
- Дотримується правил внутрішнього службового розпорядку та забезпечує дотримання цих правил працівниками відділу.
 
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення директором Департаменту реалізації гуманітарної політики обласної державної адміністрації переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства
 
Умови оплати праці
Відповідно до Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 року № 16)
 
Термін подачі заявок: 2020-05-28
 
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.

Похожие вакансии