Заступник начальника відділу прикордонного інспекційного контролю «Чернівці» - Черновцы, Черновицкая область - вакансия 968784

Нова державна служба України

Дата: 11.06.2021

Город: Черновцы, Черновицкая область

Сфера деятельности: Производство, рабочие

Зарплата: 6700 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта - вища освіта за освітнім ступенем магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Ветеринарна медицина».
Досвід роботи - Не менше двох років на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності
Володіння державною мовою - вільне володіння

 
 
Посадові обов'язки
Забезпечує виконання покладених на відділ прикордонного інспекційного контролю Управління державного контролю на кордоні завдань, функцій, вживає заходів з удосконалення організації та підвищення ефективності роботи, дотримується правил внутрішнього службового розпорядку, вимог щодо охорони праці та техніки безпеки.
Забезпечує і здійснює державний контроль на державному кордоні України за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, вантажів, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України.
Звітує перед начальником відділу прикордонного інспекційного контролю про виконання покладених на відділ завдань.
Організовує заходи щодо внесення інформації до відповідних реєстрів.
Надає методичну допомогу працівникам відділу прикордонного інспекційного контролю щодо здійснення державного нагляду (контролю).
Організовує видачу, облік, зберігання та списання ветеринарних документів, загальних ветеринарних документів, загальних документів на ввезення, а також зберігання оригіналів міжнародних сертифікатів та інших документів, що вимагаються згідно із законом та копії загального ветеринарного документа на ввезення.
Організовує належне ведення книг, журналів та номенклатурних справ у відділі, передбачених номенклатурою справ Західного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні.
Здійснює інші функції, визначені законом.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
безстроково
Строк призначення особи, яка досягла 65 - річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

 
Умови оплати праці
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

 
Термін подачі заявок: 2021-06-17
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!