Заступник начальника Юридичного відділу - Киев - вакансия 869632

Нова державна служба України

Дата: 13.01.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Юриспруденция

Зарплата: 20920 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
Вільне володіння державною мовою.
Володіння іноземною мовою -
 
 
Посадові обов'язки
Розробка та участь у розробці разом з іншими структурними підрозділами Укрінфрапроекту проєктів нормативно-правових актів, що належать до компетенції Укрінфрапроекту. Погодження (візування) проєктів нормативно-правових актів за відсутності начальника Юридичного відділу та за наявності погодження (віз) керівників заінтересованих структурних підрозділів.
Участь у перевірці на відповідність законодавству і міжнародним договорам України проєктів наказів та інших актів, що подаються на підпис Голові Укрінфрапроекту, погодження (візування) їх за відсутності начальника Юридичного відділу та за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів Укрінфрапроекту.
Проведення юридичної експертизи проєктів нормативно-правових актів, розробником яких є Укрінфрапроект, за результатами чого підготовка відповідних висновків.
Забезпечення в установленому порядку представництва інтересів Укрінфрапроекту в судах, інших органах.
Розгляд проєктів нормативно-правових актів та інших документів, які надійшли для погодження, з питань, що належать до компетенції Укрінфрапоекту, підготовка пропозицій до них.
Участь у підготовці договорів (контрактів) та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів Укрінфрапроекту, погодження проєктів договорів за відсутності начальника Юридичного відділу та за наявності погодження (віз) керівників заінтересованих структурних підрозділів.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 11600 грн;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 
Термін подачі заявок: 2021-01-16
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!