Завідувач кафе (м. Херсон, Бериславське шосе, 17) - Херсон, Херсонская область - вакансия 868835

Епіцентр К

Дата: 12.01.2021

Город: Херсон, Херсонская область

Сфера деятельности: Продажи и оптовая торговля

Зарплата: 17000 грн / месяц

Текст вакансии:

В команду національної мережі «Епіцентр К» запрошуємо завідувача виробництва кафе за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 17 Компанія пропонує:
стабільну заробітну плату (аванс + основна частина); офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку 24 дн., оплачувані лікарняні; зручний графік роботи; харчування за кошти компанії; корпоративні заходи (відпочинок, свята); за кошти компанії спортивний зал; спеціальні знижки при купівлі товарів в мережі наших торгових центрів.
Ваші завдання:
координувати роботу працівників кафе; складання графіків роботи працівників кафе, графіки щорічних відпусток, вести облік робочого часу працівників; забезпечувати своєчасні поставки продовольчих товарів, контролювати терміни, асортимент, кількість і якість їхнього надходження; проводити інструктаж з технології приготування їжі та інших виробничих питань; вести контроль за технологією та якістю приготування їжі, оформлення страв на належному рівні; контролювати забезпечення санітарного стану виробничих та складських приміщень, залів відповідно до вимог санітарних норм і правил; проводити інвентаризацію товарно-матеріальних цінностей; контролювати додержання працівниками правил і норм з охорони праці, пожежної безпеки, виробничої санітарії, трудової дисципліни, правил внутрішнього трудового розпорядку; вести облікову, статистичну та іншу встановлену звітність, контролювати складання та своєчасне подання працівниками відповідної звітності.
Що для нас важливо:
повна вища або базова вища освіта; досвід роботи на відповідній посаді від 3 років; знання нормативно-правових актів та документів з державного регулювання функціонування закладів харчування; знання калькуляції, рецептур, технології приготування страв, а також вимог до якості, термінів і умов зберігання; акуратність, високий рівень відповідальності.
Виникли питання або цікавлять подробиці? Телефонуйте 099-207-20-09, Владлена З повагою, команда HR «Епіцентр К» ЩОДНЯ ДУМАЄМО І ДБАЄМО ПРО ЛЮДЕЙКонтактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!