Завідувач сектору юридичної роботи - Хмельницкий, Хмельницкая область - вакансия 929796

Нова державна служба України

Дата: 08.04.2021

Город: Хмельницкий, Хмельницкая область

Сфера деятельности: Производство, рабочие

Зарплата: 6300 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта за ступенем не нижче магістра, галузь знань “Право”
 
 
Посадові обов'язки
Здійснює керівництво діяльністю сектору, несе персональну відповідальність перед директором Департаменту за виконання покладених на сектор завдань, сприяє створенню належних умов праці у секторі.
Забезпечує державну реєстрацію наказів директора Департаменту, котрі зачіпають соціально-економічні, політичні, особисті та інші права, свободи й законні інтереси громадян та які мають міжвідомчий характер, тобто є обов’язковими для інших міністерств, органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, а також підприємств, установ і організацій, що не входять до сфери управління Департаменту згідно порядку, визначеному Міністерством юстиції України.

Організовує роботу із:
- підготовки та здійснення заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань;
- укладення договорів (контрактів);
- забезпечення захисту майнових прав і законних інтересів Департаменту;
- погодження (візування) проектів договорів за наявності погодження (візи) керівників заінтересованих структурних підрозділів.
Організовує претензійну та позовну роботу, здійснює контроль за її проведенням.
Аналізує матеріали, що надійшли від правоохоронних і контролюючих органів, результати позовної роботи, а також отримані за результатами перевірок дані статистичної звітності, що характеризують стан дотримання законності Департаментом, готує правові висновки за фактами виявлених порушень.
Проводить разом із заінтересованими структурними підрозділами Департаменту аналіз результатів господарської діяльності Департаменту, вивчає порушення договірних зобов’язань, а також стан дебіторської та кредиторської заборгованості.

Організовує роботу пов’язану із реалізацією повноважень Департаменту у сфері проведення земельних торгів, зокрема добору земельних ділянок які можуть бути сформовані, як окремі лоти для продажу прав оренди на них на земельних торгах, визначення виконавця, землевпорядних та земле оціночних робіт, виконавця земельних торгів, та підготовки документів для укладення договору оренди земельних ділянок.
Подає пропозиції директору Департаменту про притягнення до відповідальності працівників, з вини яких заподіяна шкода Департаменту (якщо це не віднесено до компетенції іншого структурного підрозділу).
Сприяє правильному застосуванню актів законодавства про працю, у разі невиконання або порушення їх вимог подає директору Департаменту письмовий висновок з пропозиціями щодо усунення таких порушень.
Виконує інші доручення директора Департаменту, що випливають з покладених на нього завдань.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Безстрокове призначення на посаду
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 6300 грн, інші виплати – відповідно до Закону України “Про державну службу”
 
Термін подачі заявок: 2021-04-14
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!